PAYLAŞ

Ramses Royal ürünlerinizi siz saydıdeğer takipçilerimiz için deneyimledik. İşte son zamanların en çok edilen markası ve ürünlerini sizler için deneyimledik.

Nargile içenlere yönelik en büyük eleştiri, sigaradan farkı yok sizde tütün içiyorsunuz şeklindedir. Özellikle ülkemizde son dönemlerde nargile tüketimi ve nargile salonlarına karşı büyük yaptırımlar söz konusu olacak ki bu sorunları kökten çözücek gibi görülen bir ürün deneyimle şansımız oldu. Tamamen gerçek meyveden yapılan tütünsüz ve daha az zararlı nargile Ramses Royal‘ı sizler için deneyimledik!

Ramses Royal Tobacco Ürünleri

TAMAMEN GERÇEK MEYVE DERKEN?

Ramses Royal’ın ürünleri elime ulaştığında gerçekten kargo paketi açtığımda özellikle portakal aroması tüm bulunduğum alanı kaplamıştı bile. Kargo paketinin içersinden çıkan 100 gramlık paketlerin içeriğini aşağıdaki görselde görebilrisiniz. Görselde gözüktüğü gibi inanılmaz bir şekilde gerçek meyveden yapılma nargile ürünü bulunuyordu. Kargoyu teslim alan aile fertlerinin ramazanda reçel mi aldın sözleri ise gülüşmeye nedenler oluyor evet gerçekten ürün reçele benziyor, saklanırken dikkat edilmesi gerekiyor.

RAMSES ROYAL AROMA ve DUMAN PERFORMANSI

Ürünü deneyimlemeden önce tüm ön yargılarımı bırakarak deneyimle şansım oldu bu arada ofisimize Portakal ve Çift Elma (Anason) aromaları geldi. Öncelikle portakal ürünü deneyimle şansımız oldu ertesi akşam ise çift elma için takım değiştirerek kahveci diye adlandirilan bir takımda içim sağladık.

Portakal Aroması: Öncelikle sizlerde benim gibi portakal ve bu tarz tadlari seviyorsanız koku öncelikle burnunu ve beyninizi tadmin edicek akabinde içime başladıkdan sonra ilk 5-10 dakika duman konusunda performans sağlayamasamda ( benim iftar sonrası acele ile kömürleri ocaktan alma hatamdanda olabilir) 15. dakikadan ihtibaren içim o kadar soft ve güzel bir hal aldı ki gerçekten portakal severlerin denemesini tavsiye ederim. İçim süresi olarak yaklaşik 55-60 dakika içim sağladık ve hala üründe yanma veya tad değişimi olmadi.
Ofisimizde içim testine katılan diğer arkadaşlarimizin ikiside sigara kullanan kişiler bunlar içim başlangicinda çok az tad geliyor derken bahsettiğim gibi özellikle 15.dakikadan sonra hepsi ürünün duman ve tad konusunda yeterli buldular.

Çift Elma (Anason): belirtmem gerekir ki pek fazla çift elma tüketimi yapan bir tüketici değilim denk geldiğinde keyfim yerinde ise içerim, ürüne bu sebeble biraz soğuk bir başlangıç yaptik ekipce akabinde içim öncesi ürünü aldığımız kişinin tavsiyesi üzerine 4-6 dakika demlemeye biraktik tütünü ve bingo! Harika olmuştu bu sefer ilk çekişten ihtibaren tad ve aroma harika idi. Ben ki sürekli içemeyen anasonu  ben bile çok sevdiysem en kisa sürede piyasada ki yerini aldığında ürün çift elmacı ağır abilerin çok hoşuna gideceğinden eminim!

Ramses Royal Yakında Nargile Takımıda Çıkartıyor!

RAMSES ROYAL ÇEŞİTLERİ NEDİR?

Malesef korona virüsün etkileri her sektörü olduğu içide lojistik sektörünüde vurduğu için elime şuanda sadece iki adet aroması geçen bu üründe öğrendiğime göre 30 yakın aroma var bunlardan bir çoğu meyveler ( çilek , mango , limon, muz ) bir çokda çok özel karışımlar olacakmış, deneyimlediğim tüm  ürünler için yazımızın güncelleneceğini unutmayınız takipte kalın!

RAMSES ROYAL FİYATLARI NEDİR?

Herkesin merak ettiği diğer bir konu ise eminim böyle bir ürünün fiyatlandırmsı nedir diye? Malesef ülkemizin içersinde bulunduğu ekonomik dönemden dolayi bir çok ürün el yakarken bu ürün kilogram/80₺ civarinda oludğunu söyliyebilirim! Bence bu kaliteye bu fiyat harika ilerleyen günlerde zam gelmeyeceğinin garantisini veriyor firma.

ARTILARI ve EKSİLERİ NEDİR?

+++
Artılarından bahsetmek gerekirse, gerçek meyve yapılmasındna ötürü normal tütünlü ve nikotinli ürünlere göre daha az zararlı olduğunu düşünüyorum.

Ürün içeriği ve kokusunun gerçekten güzel olması diğer ürünler gibi çöp ayıklama derdi vb olmaması gerçekten harika!

Uzun için süresi sayesinde muadili olduğu diğer ürünlerin bence bir tık önce geçiyor.

Ve tabikide fiyatıda şu zamanda kaliteli bir ürünün 1/kg fiyatini bu fiyat aralığında bulmak gerçekten zor!


Ülke insnamızın kırılmaz ön yargıları vardır, bu alışkanlıkların dışına çıkması çok zordur bu sebebden ötürü önce kullanıcıların ürüne şans vermesi lazım ürünün bu konuda kendine nasıl şans verditeceği konusunda bir fikrim yok fakat bunu kırabilse gerçekten sektörde isminden uzunca bir süre bahssetirebilir diye düşünüyorum.

Her mevsim tüm aromaları bulabilecekmiyiz bu konudada bir belirsizlik var bunlarda çözülürse ürünün o kadarda kötü yanı yok!

Firmanın web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.
Revoshi Tobacco İnceleme Yazımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here