PAYLAŞ

Türkiye nargile piyasası son dönemlerde oldukça hareketli, daha önce Türkiye pazarına ürün vermeyen kaliteli markalar, resmi olarak ülkemize girmeye çalışırken, bu hareketli günlerde yerli bir marka piyasaya gireceğini duyurup; yaklaşık nargile severlere 40.000 numune göndererek ürünün ilk aşamada nargile severlerle buluşmasını sağladı.

Ülkemizde 2018-2019 yılı ihtibariyle Tarım ve Orman Bakanlığına Bağlı ” Nargilelik Tütün Mamulü” üreten firma sayısı 30 iken, Türk kullanıcılar kaliteli Premium bulmak konususunda oldukça zorlanıyorlardı, piyasada ki bu açığı gören Revoshi atağa geçerek piyasaya girmeye hazırlanıyor. Kısa bir süre sonra muhtemelen ( 2019 Ramazan Bayramı Sonrası) piyasaya gireceğini düşünüyorum.

Yaklaşık bu yazımdan bir hafta önce elime numune ürünler geldi hepsini deneme fırsatım oldu, yazımın devamında tütün ler hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap vermeye çalışacağım.

Elime gelen pakette özellikle numuneler iyi güzel bir kaplara ve ürün isimleri yazan stickerlarla birlikte geldi. İlk olarak Nane, Üzüm denedim.

Revoshi Grappe & Mint ( Nane, Üzüm)

Ekibimizde bir adet, Üzüme & Nane karışımını seven bir nargile sever bloger arkadaşımız var tütün ondan tam not alırken, bahsetmem gereken konu; bazı tütün markalarında üzün çok ekşi olup nane ise bayık bir tad oluyordu, burda ki aroma karışımı gerçekten dengeli olmuş özellikle nane’nin kokusu tadı ve aroması mükemmel ki lülenin %70 üzüm %30 nane koydumuzuda hatırlatalım.

Revoshi Orange & Lemon

Portakal ve Limon aromalarını seven arkadaşlarıma müjdeli bir haberim var; gerçekten bu aromalar mükemmel bir kıvama sahip, aromanın tadı hala damağımızda!

Ve Benim Favorim Pancho Villa

Uzun zamandır, favori olarak içtiğim Buta Maracuja ve Social Smoke Cucumber Chill’in tahtını sallayarak gönlümde ayrı bir yere gelen olan bu tütün gerçekten harika, firma yetkileri her ne kadar içersinde sakız olmadığını söylesende 90’lar kuşağının çok yakından bileceği MINO Sakızlara benziyor tadı, gerek ilk on beş dakikadan sonra gelen tatlı tadın vermiş olduğu arome olsun gerek freshliği olsun gerçekten benim favorim!

Yazımızın sonunda sadece gelen numunelerden Double Apple (Anason) deneme fırsatımız olmadı ama söyle söyliyebilirim, gerçekten mükemmel kokuyor, blogumuzu takip ederek bilgi alabilrisiniz.

Revoshi Nargile iletişim bilgileri ise aşağıdaki gibidir;

Web Siteleri; revoshi.com
Revoshi Telefon; +90 (236) 427 22 21
Mail Adresleri; vivalashisha@revoshi.com
Şirket Adresi; Kayalıoğlu Mah. 5.Cad. No:17 Manisa/TURKEY

2 YORUMLAR

  1. rovoshı nargıle tütünü yeni açtığim tütün dükkanımda satmak için benimle ihtibata geçebılırmi siniz ömer demir 05434497553

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here